KONST / Litografier / Färglitografi 12769458
nr 1276 9458
Ulf Hinders
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 217/795. Motivet: 33x45cm
Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,
måndag 23 september 2019
kl 18:15:38